Hlášení městského rozhlasu 12. - 13. 1. 2022

Ve čtvrtek, 27. ledna se v Sala terreně zámku od 18,00 hodin uskuteční v provedení žáků literárně dramatického oboru, společně s žáky a pedagogy hudebních oborů a pěveckého oddělení holešovské základní umělecké školy hudebně-dramatická koláž, inspirovaná životem a dílem hudebního skladatele Wolfganga Amadea Mozarta, nazvaná Sen o radosti z hudby. V loňském roce, 5. prosince 2021, uplynulo 230 let od skladatelova úmrtí, premiéra je však  naplánovaná poněkud optimističtěji, a to v den Mozartových virtuálních 266. narozenin! Nenechte si ujít tento jedinečnou malou slavnost, kterou pro vás připravili naši mladí herci a hudebníci.

Technické služby Holešov přijmou spolehlivé zaměstnance na pozici dělník na čištění  města,  zeleně,  komunikací  a svozu odpadu. Více informací v Technických službách Holešov, s.r.o., Květná 1555, telefon  573 396 722 nebo  573 394 913

Tradiční zimní zabijačkové hody bude možné navštívit v pátek 14. ledna od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici na ulici Nerudova. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality. Prodej zabijačkových specialit se uskuteční uvnitř podnikové prodejny, teplé pokrmy z kotle budou před prodejnou ve stánku na parkovišti.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star