Hlášení městského rozhlasu 26. - 27. 1. 2022

Ve čtvrtek, 27. ledna se v Sala terreně zámku od 18,00 hodin uskuteční v provedení žáků holešovské základní umělecké školy hudebně-dramatická koláž, inspirovaná životem a dílem hudebního skladatele Wolfganga Amadea Mozarta, nazvaná Sen o radosti z hudby. Nenechte si ujít tento jedinečnou malou slavnost, kterou pro vás připravili naši mladí herci a hudebníci.

Technické služby Holešov přijmou spolehlivé zaměstnance na pozici dělník na čištění  města,  zeleně,  komunikací  a svozu odpadu. Více informací v Technických službách Holešov, s.r.o., Květná 1555, telefon  573 396 722 nebo  573 394 913

Rodinná putovní hra Z pohádky do pohádky se uskuteční v sobotu 29. a v neděli 30. ledna. Účastnit se mohou dvojice, nebo rodinné týmy. Startovní karty budou zveřejněny v pátek 28. ledna v 10,00 hodin na webových stránkách TYMY centra, nebo k vyzvednutí v kanceláři TYMY, nebo  kavárně Vendula. Cíl putovní hry bude v průběhu víkendu v cukrárně Vendula, čeká vás tam odměna.

Středisko volného času TYMY umožňuje přihlásit děti do kroužků i nyní ve 2. pololetí. Informace a přihlášky na webu, nebo v kanceláři TYMY centra.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star