Kluziště plní svůj účel, dorazilo už přes 5 tisíc lidí

Holešov v zimní sezóně opět nabízí veřejnosti možnost ledního bruslení. Kluziště na Orelském hřišti v ulici Zlínská je sice mimo centrum města, ale své příznivce si našlo a plní tak svůj účel na sto procent. Za dva měsíce provozu jej navštívilo více než 5 tisíc lidí.

Platících jednotlivců dorazilo 4 625, dalších 66 skupinek si přišlo zahrát hokej a oblíbené bylo kluziště i u školáků, kterých jsme na ledě přivítali na 400. Populární je také nedělní školička bruslení, v rámci které se desítky malých bruslařů hravou formou zdokonalují v bruslařském umění. Malé sportovce neodrazuje mrazivé počasí ani vítr a trenéři z nich mají velkou radost.

O jarních prázdninách bude kluziště fungovat v rozšířeném režimu, aby mohli školáci vyrazit za sportem už v dopoledních hodinách. Provozní doba zde: https://www.holesov.cz/sdileny-clanek/tsholesov/143-provozni-doba-kluziste-pres-jarni-prazdniny 

 

Provoz kluziště je jistý do konce měsíce února a v jednání je také možnost provozu do poloviny března. Vše se bude odvíjet od počasí, zájmu bruslařů a dalších aspektů. O výsledku jednání budeme včas informovat.

Hana Helsnerová

dsc-0051.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star