Koncert solidarity s Ukrajinou

„Když mluví zbraně, umění mlčí“ dnes už neplatí. Koncertem solidarity s Ukrajinou vyzývají muzikanti různých žánrů k ukončení ruské agrese a nastolení míru. V klubu New drive club se v pátek 25. března se představí americký fenomenální kytarový virtuóz Jeff McErlain se svým kvartetem složeným z ostřílených amerických a německých muzikantů, přední evropský hráč na foukací harmoniku a zpěvák Charlie Slavík s podporou hráče na Hammondovy varhany Jakuba Zomera a také po osmi letech znovuobnovená holešovská kapela Staří Psi. 


Jeff McErlain je skvělý virtuózní kytarista, souputník mnoha kytarových es a přední hudební pedagog na prestižní hudební akademii v Brooklynu NY. Proslul především svými ikonickými videoškolami hry na kytaru. Nedávno vydal sólové album NOW natočené společně se slavným jazzrockovým muzikantem Robbenem Fordem. Toto album obdrželo vysoké kritické hodnocení. Koncert Jeffa McErlaina představí tu nejaktuálnější bluesrockovou muziku založenou nejen na virtuozitě protagonisty, ale i jeho čtyřčlenné party amerických a německých hudebníků.


Přijďte podpořit mírové poslání koncertu, přijďte si užít dobrou bluesrockovou muziku, přijďte se bavit a setkat se s přáteli.

koncert-solidarity.png

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star