„Rekonstrukce půdy k zájmovému vzdělávání“ v TYMY je v plném proudu!

V průběhu listopadu vyrostlo okolo TYMY lešení, mnozí kolemjdoucí si mysleli, že budeme dělat novou fasádu. O fasádu tentokrát nejde, lešení bylo postaveno z úplně jiného důvodu! Díky projektu IROP se nám podařilo získat přes 13 milionu korun z evropských fondů, což je téměř 80 % celkových nákladů na tuto rekonstrukci. 

V rámci rekonstrukce vznikne v půdních prostorách nový multifunkční prostor, který bude sloužit dětem, mládeži i dospělým na různé aktivity - robotiku, EVVO, divadelní kout atd. Zároveň bude vybudován venkovní výtah a také protipožární únikové schodiště. 

Rekonstrukce se v listopadu ujala vítězná firma RAPOS, která přistupuje k této rekonstrukci velmi zodpovědné a profesionálně za což moc děkujeme! Poděkování si zaslouží také město Holešov za podporu a vytvoření veškerých podmínek, aby se tato nákladná rekonstrukce mohla uskutečnit. 

Věříme, že i v těchto ne příliš příznivých podmínkách se podaří vše uskutečnit podle plánu a nově rekonstruovaná půda přivítá nové návštěvníky ještě do konce letošního roku. 
Držte nám palce!

Mgr. Jarmila Vaclachová, SVČ TYMY

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star