Dětská výtvarná soutěž na téma BESIP

Na Městském úřadě Holešov proběhlo 7. dubna 2022 hodnocení dětských výtvarných prací na téma BESIP se zaměřením na Motocykly na silnicích. Vyhlášeny byly tři věkové kategorie. Do nejmladší zaslalo práce 16 dětí, a to z Mateřské školy Sluníčko, Mateřské školy Radost i Mateřské školy z Masarykovy ulice. Podobné to bylo v kategorii šestiletých, opět poslaly práce děti ze všech holešovských mateřských škol, výtvarných prací však již bylo 42. Poslední věkové kategorie se zúčastnilo celkem 32 prvňáčků a prvaček z 1. Základní školy, 2. Základní školy i 3. Základní školy. Celkem tedy bylo zasláno 90 výtvarných prací individuálních a dále mimo kategorie i dvě práce kolektivní. 

Hlavní hodnotitelé byli zaměstnanci Základní umělecké školy F. X. Richtera Holešov, a to Karel Jakóbek a Jana Jakóbková. Dále pak za město Holešov Mgr. Ilona Augusti a za Autoškolu Dohnal Ing. Jakub Nevřala. Komise vybrala v každé kategorii tři práce, a to bez určení pořadí. Těchto devět dětí obdrží dárkovou tašku, všichni ostatní dostanou pak také drobné ocenění. Slavnostní vyhlášení proběhne 23. dubna 2022 v rámci akce 17. MOTOBESIP - RESTART, která se uskuteční od 14 hodin v Holešově v areálu TONu (vstup - boční brána u DOBE CAR). Vstup na akci je zdarma.

Bližší podrobnosti k akci - https://www.holesov.cz/3022-holesov-privita-jedinecnou-moto-besip-akci-pro-sirokou-verejnost.html

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star