Akce „Čisté město vítá jaro“ pokračuje

Původně plánovaný hlavní úklidový den částečně narušila nepřízeň počasí, proto byly některé úklidové akce přesunuty na pozdější termíny. Například Čistá Rusava, kdy pod křídly SDH Holešov dobrovolníci uklízí koryto a okolí řeky Rusavy, proběhne v sobotu 23. 4. 2022. Připojit se může každý, komu není lhostejné, v jakém prostředí žijeme.

Ne každého ale nepříznivé počasí na začátku dubna odradilo. Například členové Atletiky Holešov se 2. dubna  opravdu sešli a okolí stadionu Míru i stadion samotný uklidili. Poděkování si zaslouží také centrum Vital life, které zorganizovalo úklid taktéž v sobotu 2. dubna. Každý účastník obdržel pamětní list, diplom a samolepku s logem akce. Uklizená místa byla označena cedulkou s žádostí o udržení pořádku i nadále.

Do úklidu se později zapojili také zaměstnanci Městského kulturního střediska a Městského úřadu. Díky hojné účasti ubylo nepořádku v zámecké zahradě – v okolí hvězdárny, v aleji i u hájenky. Dobrovolníků se jistě našlo více, proto vyzýváme, abyste posílali fotografie na e-mail hana.helsnerova@holesov.cz.

Děkujeme všem organizovaným skupinám i jednotlivcům za ochotu přiložit ruce k dílu a pomoci tak k tomu, abychom měli čisté město.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star