Hlášení městského rozhlasu 16. - 17.8.2017

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s., oznamují, že z důvodu opravných prací na vodovodním řadu v Holešově dojde k odstávce dodávky pitné vody na pravé straně ulice Masarykova (od kina Svět) a to od čísla popisného 628 (budova Městského úřadu) až po ulici Očadlíkovu a to ve čtvrtek 17. srpna 2017 v době od 8.00 do 12.00 hod. Po znovuobnovení dodávek vody může z počátku dojít ke zhoršení její kvality – zákalu. Oblast bude po provedeném zásahu odkalena. Z výše uvedeného důvodu bude v tento den, čtvrtek 17. srpna,   omezen provoz Městského úřadu Holešov. Před budovou městského úřadu bude přistavena cisterna s pitnou vodou pro občany z odstávkou postižené oblasti.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 18. srpna od 7,30 do 11,00 hodin na Tovární ulici č.p. 1849 v areálu firmy TRANSBETON s.r.o. a od 11,30 do 15,00 hodin na Tovární ulici č.p. 1839 v areálu firmy TIGRIS spol. s.r.o. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Okresní agrární komora Kroměříž pořádá Dožínky Zlínského kraje a to v sobotu 19. srpna na Velkém náměstí v Kroměříži. Dožínkový průvod vyjde v 10,00 hodin od Domu kultury. Součástí Dožínek bude i jarmark lidových řemesel a prezentace a prodej regionálních potravin Zlínského kraje.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star