Holešov zvítězil v soutěži Zlatý erb

Holešovské webové stránky byly odbornou porotou vyhodnoceny jako nejlepší v kraji. Ve čtvrtek 21. 4. jsme z rukou hejtmana Zlínského kraje Radima Holiše a dalších organizátorů akce převzali ocenění, ze kterého máme velkou radost. Mimo jiné proto, že v loňském roce nám prvenství uniklo o pouhé desetiny bodu. Letos jsme se konečně dočkali a umístili jsme se na první příčce. Na druhém místě se umístily Valašské Klobouky a třetí místo bral Vsetín.

V letošním roce došlo po 24 letech k úpravě kritérií, která byla dříve více subjektivní. Tentokrát se porotci více soustředili na objektivnější prvky webů jako například na to, jak je snadné nalézt potřebné informace o životních situacích. Úpravami prošla krajská kola i kolo celostátní, v obou případech se sjednotila a inovovala pravidla.

Město Holešov za kvalitní provedení stránek vděčí společnosti RAAB Computer s. r. o. Ocenění si velmi vážíme a budeme se i nadále snažit udržet kvalitu zpracování a podávání informací, nabídku elektronických služeb i přehlednost webových stránek.

Vyhodnocení soutěže Zlatý erb natáčela televize tvs: https://itvs24.cz/zlin/holesov-a-hustenovice-maji-nejlepsi-webove-stranky-v-kraji 

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star