Společné tréninky na Drásala

Pořadatelé oblíbeného Nova bikemaratonu Drásal letos připravili speciální tréninky pro širokou veřejnost. Zájemci mají možnost se v následující úterky a poslední dvě květnové neděle vydat na vytrvalostní tréninky na silničních nebo horských kolech. Tréninkem je bude provádět Ondřej Fojtík, pořadatel Drásala, závodník a cyklistický trenér. Tréninky budou začínat u Holajky, stejně jako celý příběh tohoto dnes už legendárního bikemaratonu. Sraz tedy vždy v úterý v 16:30 u Hospody u Cabiša.

První trénink připadá na úterý 3. května a půjde o trénink základní vytrvalosti v délce 2h, cca 60km – jízda na aerobním prahu, v úterý 10. května bude cyklisty čekat trénink tempové vytrvalosti a obdobně pak každé úterý až do 8. června.

Trénink techniky na horském kole na závodních tratích Drásala připadají na neděle 22. května a 29. května a závěrečný trénink pak na středu 14. května. Více informací najdete na webu: https://www.drasal.cz/novinky/96-trenuj-s-nami-na-drasala?fbclid=IwAR0sUb8lig-qmAMCptdwdFXSrm4UJpsunOl6_yu5ljlQmkErK10wMfA5qnE

Tréninky jsou zdarma, může se přidat kdokoliv a není nutné absolvovat všechny uvedené termíny. O dívčí skupinu se postarají závodnice z Drásal teamu.

Hana Helsnerová

5.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star