Hlášení městského rozhlasu 23. - 24.8.2017

Český svaz zahrádkářů oznamuje, že v jeho prostorách na ulici Dlažánky č.p. 321 začíná od soboty 2. září letošní moštování ovoce. Bližší informace na skříňce domu zahrádkářů na Dlažánkách.

Letošní Dožínky mikroregionu Holešovsko se uskuteční v sobotu 2. a v neděli 3. září. Letos mimořádně bohatý program začíná sobotním tanečním koncertem kapely Moravská Veselka v zámecké zahradě od 14,30 hodin. V neděli potom vychází dožínkový průvod od Zemanovy kovárny do farního kostela v 9,00 hodin a od 11,30 hodin potom letos v zámecké zahradě začíná bohatý program místních kapel, skupin, sborů, folklorních souborů, historických šermířů, trubačů a dalších. Hvězdou odpoledne je bavič Josef Alois Náhlovský. Velmi bohaté občerstvení od místních pivovarů a dalších poskytovatelů zajištěno!

Společnost Lapp Kabel, s.r.o., provozovna Tovární 1333, Holešov hledá zaměstnance – vyučené muže na pracovní pozice: navíječ spirálních kabelů a to do třísměnného provozu. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, možnost nástupu ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu romana.balounova@lappgroup.com, nebo kontaktujte společnost na tel. č. 725 972 694, nebo se dostavte osobně na provozovnu firmy do Holešova v bývalém areálu Loany a do vždy od 7,00 do 13,00 hodin.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star