Senioři z celé republiky tráví čas v našem regionu

Někteří je znají, někteří možná ne. Takzvaní „Íčkaři“ se sdružují jak virtuálně na portálu i60, tak i fyzicky. Magazín i60 je určen aktivním seniorům. Kdokoli se na portále registruje, může psát příspěvky o dění v tuzemsku či zahraničí, reportáže, rozhovory, tipy na dovolenou, výlety či kulturní události, ale i básně, povídky či recepty. V tom je právě magazín i60 unikátní - čtenáři si jej píší sami! https://www.i60.cz/ 

Co je ale ještě zajímavější, je fakt, že tito senioři 60+ pořádají různé výlety a přínosná setkání. Jelikož je jednou z členek paní Měchurová ze Žop, uspořádala spolu s manželem a další členkou z Chvalčova letošní výlet právě u nás. Sraz měli ve středu 11. května v Holešově, kde se s nadšením vítalo na 30 čilých důchodců. Dorazili senioři například z Rožnova pod Radhoštěm, Poděbrad, Prahy nebo Roudnice nad Labem.

Pozdravit je přišel také starosta města Rudolf Seifert a pan Karel Bartošek pro ně připravil komentovanou prohlídku města. Dále pokračovali na Hostýn, kde mají na další dvě noci zajištěn nocleh a budou nadále putovat naším okolím. V plánu mají mimo jiné i krásy města Kroměříže. Doufáme, že se bude všem v našem městě a celém regionu líbit.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star