Hlášení městského rozhlasu 15. - 16. 6. 2022

Česká pošta oznamuje, že její provozovna v Holešově bude uzavřena celý den  v sobotu 18. června z provozních důvodů

Stále trvá nabídka letních brigád pro studenty ve věku 15 – 26 let, organizovaných městem Holešov. Volný je první, třetí a čtvrtý čtrnáctidenní turnus. Hlásit se je možné u ing. Marie Krajcarové na Městském úřadě.

Společnost ELKO EP v Holešově Vás zve na den otevřených dveří aneb exkurzi plnou zajímavostí a zábavy.  Akce se uskuteční v sobotu 18. června od 8,00 do 12,00 hodin.  Občerstvení, zábava a program pro děti zajištěn. Prvních 100 dětí dostane malé překvapení. Tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vás.

Na holešovském zámku je otevřen nový prohlídkový okruh nazvaný „Po stopách Wrbnů“. Jedná se o klasickou prohlídku několika pokojů se zámeckým mobiliářem a památkami na poslední majitele holešovského panství.

 Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v  pondělí 20. června od 7,30 do 13,00 hodin v části Količína, ve středu 22. června od 7,30 do 15,00 hodin v části Dobrotic, Žop a ulic Hankeho, Luhy, Masarykova, Partyzánská, Sportovní, Střelnice, U Rusavy, Zámecká, náměstí Míru, Želkov a v areálu zámku a v pátek 24. června od 7,30 do 14,30 hodin v části Dobrotic.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star