„Holešov, to město měst"

V rámci hudebního rodinného festivalu Holešovská Regata byl veřejnosti představen nový propagační spot města Holešova.  

 

Klip si město Holešov nadělilo ke svému 700. výročí. S velkou úctou k historickému odkazu jsme velmi rádi, že Holešov je stále velmi kulturním městem plným hudby, jsme šťastní, že ctíme tradice, že se setkáváme při regionálních akcích s nadregionálním přesahem. Osobnost Rabína Šacha nebo třeba bikemaraton Drásal jsou toho zářným důkazem. A právě o tom tato píseň je. 

 

Vznikla díky přátelskému kolektivu lidí, pocházejících z našeho okolí, a jejich kamarádů. Hudbu pro nás složil a o produkci se postaral Hanz Sedlář, skvělý hudebník, hudební skladatel, klavírista, dirigent a mimo jiné také bubeník Janka Ledeckého. Zpívá jej Tereza Navrátilová, úspěšná (nejen) muzikálová zpěvačka pocházející z Hulína. Ondra Blaho, který většinu svého života prožil v Holešově, taktéž muzikant a nyní mimo jiné moderuje Dobré ráno na ČT 2. Máme taky radost, že se podílela skvělá violoncellistka Iris Moris, která má za sebou třeba sólové hraní pro Hanse Zimmera nebo Andrea Bocelliho. Dalším skvělým hudebníkem je David Uher, kytarista a skladatel, který v minulosti spolupracoval mimo jiné s V. Mišíkem a ETC. Vážíme se také toho, že nám na baskytaru zahrál Marek Marian Leždík, člen kapely Support lesbiens, která shodou okolností vystoupila při pátečním programu Holešovské Regaty. 

 

Krásné záběry a perfektní střih jsou pak z rukou kameramana Petra Šišky, se kterým město spolupracuje v projektu Holešov TV, natáčení reportáží z města Holešova. Všem zmíněným patří velké poděkování.

 

Hudba & produkce: Hanz Sedlář

Text: Hana Helsnerová

 

Mix & Mastering: Hanz Sedlář

studio 1: Sedlars-production.cz

studio 2: Coffee-records

 

zpěv: Ondřej Blaho

zpěv: Tereza Navrátilová

zpěv: Eva Cichovská

violoncello: Iris Moris

sólo kytara: David Uher

baskytara: Marek Marian Leždík

bicí, klavír, kytary: Hanz Sedlář

 

kamera, střih: Petr Šiška

Spot vznikl ve spolupráci s KROMĚŘÍŽSKO - sdružení pro cestovní ruch, z. s.

https://www.holesovtv.cz/kultura/98-holesov-to-mesto-mest-prod-hanz-sedlarhttps://youtu.be/Tzn1QKLWelQ

nahled-klip.jpg

 

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star