Hlášení městského rozhlasu 22. - 23. 6. 2022

Stále trvá nabídka letních brigád pro studenty ve věku 15 – 26 let, organizovaných městem Holešov. Volný je první, třetí a čtvrtý čtrnáctidenní turnus. Hlásit se je možné u ing. Marie Krajcarové na Městském úřadě.

Zámecké koupaliště v Holešově bude otevřeno od čtvrtka 23. června. První den bude vstup volný a otvírací doba od 12,00 do 19,00 hodin.

Závěrečný koncert tanečního oboru Základní umělecké školy se uskuteční v pátek 24. června od 17,00 hodin na nádvoří holešovského zámku.

V holešovském zámku je otevřen nový prohlídkový okruh nazvaný „Po stopách Wrbnů“. Jedná se o klasickou prohlídku několika pokojů se zámeckým mobiliářem a památkami na poslední majitele holešovského panství.

Jubilejní dvacátý ročník výstavy regionálních výtvarníků a řemeslníků na téma Holešov – město pod Hostýnskými vrchy, Letní iluze se uskuteční v galerii holešovského zámku od 1. července do 28. srpna

Obec Rymice pořádá pod záštitou Josefa Smýkala 18. ročník Setkání muzikantů Rymice a to v neděli 26. června od 13,00 hodin v areálu obecního úřadu. Pořad bude konferovat Karel Hegner. Vystoupí čtyři dechové muziky včetně Hanačky s Josefem Zímou. Následovat bude taneční zábava s kapelou Hanačka. Bohaté občerstvení zajištěno. Vstupné 200,- Kč.

 Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 24. června od 7,30 do 14,30 hodin v části Dobrotic.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star