Hlášení městského rozhlasu 29. - 30. 6. 2022

Stále trvá nabídka letních brigád pro studenty ve věku 15 – 26 let, organizovaných městem Holešov. Volný je první, třetí a čtvrtý čtrnáctidenní turnus. Hlásit se je možné u ing. Marie Krajcarové na Městském úřadě.

Ústav archeologické památkové péče hledá brigádníky na archeologický výzkum v Roštění (nad zemědělským družstvem) během prázdnin. Výhodné platové podmínky. Kontakt Dr. Tomáš Zeman, e-mailová adresa tzeman-zavináč – mzm.cz, telefon 777 303 001.

V holešovském zámku je otevřen nový prohlídkový okruh nazvaný „Po stopách Wrbnů“. Jedná se o klasickou prohlídku několika pokojů se zámeckým mobiliářem a památkami na poslední majitele holešovského panství.

Jubilejní dvacátý ročník výstavy regionálních výtvarníků a řemeslníků na téma Holešov – město pod Hostýnskými vrchy, Letní iluze se uskuteční v galerii holešovského zámku od 1. července do 28. srpna

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 11. července od 7,30 do 15,00 hodin v části Dobrotic – v areálu policejního cvičáku.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

Letní promítání filmu Prvok, Šampon, tečka a Karel se uskuteční na zámeckém nádvoří v pátek 15. července od 21,00 hodin. Vstupné je 100,-Kč

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star