Hlášení městského rozhlasu 3. - 4. 8. 2022

Vzhledem k mimořádnému nárůstu žádostí o vydání cestovního pasu upozorňujeme občany na nutnost podání této žádosti včas, protože vyřízení trvá 30 dní a nelze je zkrátit. Jedinou jinou možností je vydání cestovního pasu v režimu „blesk“ do 5 dní, nebo do 24 hodin, to ale stojí značný finanční poplatek a vydaný pas do 24 hodin je nutno vyzvednout pouze v Praze. Současně žádáme o maximální využívání elektronického rezervačního systému, protože to urychluje odbavování žádostí. Všechny informace spojené s vyřizováním cestovních dokladů (i občanských průkazů) jsou k nahlédnutí na webu Města Holešova.

Jubilejní, 20. ročník Letní školy barokní hudby proběhne v Holešově ve dnech 5. – 14. srpna. Součástí tohoto významného mezinárodního setkání špičkových hudebníků bude řada koncertů. V neděli 7. srpna se od 20,00 hodin uskuteční v zámku Koncert lektorů, v úterý 9. srpna v kostele sv. Anny od 20,00 hodin první koncert studentů, zaměřený na duchovní hudbu. Ve středu 10. srpna to bude v zámku od 20,00 hodin druhý studentský koncert se zpěvem a vínem a ve čtvrtek 11. srpna od 18,00 hodin v zámku dětský koncert. Hlavní, závěrečný koncert se v holešovském zámku uskuteční v pátek 12. srpna od 19,30 hodin a bude na něm provedeno oratorium Georga Friedricha Haendela TRIUMF ČASU A PRAVDY

Společnost NVB LINE, zabývající se dopravním značením, přijme na svou provozovnu ve Kvasicích  dělníky na údržbu a opravy komunikací na částečný i plný pracovní úvazek, obojí s okamžitým nástupem. Pro uchazeče s profesním ŘP je připraven náborový příspěvek. Pro více informací prosím kontaktujte paní Nakládalovou na telefonu 770 184 337.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 15. srpna od 7,30 do 15,30 hodin v části ulic Bezručova, Drásalova, Jarošova, Osvobození, Plajnerova, Sadová a Stojanova.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star