Ukončení sezóny 2021/2022 fotbalové mládeže SFK ELKO Holešov

Dne 24. 6. 2022 jsme na hřišti ve Všetulích slavnostně ukončili další krásnou fotbalovou sezónu 2021/2022 mládežnických týmů SFK ELKO Holešov. Po domluvě všech mládežnických trenérů byla společná ukončená pro nejmenší mládežníky z fotbalové školičky, mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků.

Posledního oficiálního tréninku se společně s dětmi zúčastnili aktivně i jejich rodiče, čímž se hřiště naplnilo na svoji maximální možnou kapacitu. Při pohledu na obrovský počet dětí na hřišti je s podivem, že jsme mohli realizovat tréninkové jednotky všechny současně. Na hřišti bylo více jak 70 dětí a stejný počet byl i aktivně se účastnících rodičů. A za zábradlím fandil všem dav fanoušků holešovské mládežnické kopané.

Tréninky byly trenéry nachystány tak, aby děti rodičům a trenérům ukázaly, co se za sezónu všechno naučily, a současně s tím si rodiče vyzkoušeli absolvovat celou tréninkovou jednotku s nimi a pocítili, co vše je skryto za jedním tréninkem. Po rozcvičení všech účastníků tréninku (a tím pádem i výborné přípravě k co nejlepším výkonům, ale současně i ochraně proti nežádoucímu zranění) následovaly fotbalové dovednostní soutěže dětí proti rodičům. Zapálení všech do soutěží bylo přímo vzorové a rodiče ani děti nedali jeden druhému nic zadarmo. Ať už se jednalo o slalomovou dráhu s podlézáním, nebo klasické trakaře, či střelbu na branku na určený cíl a zvláště závěrečný fotbálek rodičů proti dětem, každý udělal maximum pro vítězství svého týmu. Odměnou všem byl neskutečně krásně strávený čas rodičů s dětmi a hlavně krásný sportovní zážitek pro všechny.

Po závěrečném tréninku pak proběhlo vyhodnocení fotbalové sezóny 2021/2022. Trenéři vyhodnotili, co vše se děti za sezónu naučily, jakým způsobem proběhly jednotlivé fotbalové soutěže pod záštitou FAČR a také s jakým výsledkem našich týmů.

Nakonec byli všichni hráči odměněni drobnými předměty i sladkostmi a také společnými fotkami jednotlivých týmů, jež jim budou připomínat jejich kamarády z fotbalového ročníku 2021/2022. Na úplný závěr trenéři dětem bouchli „dětské šampáňo“ a děti rodičům předvedly ukázku vítězného pokřiku mládežnických týmů SFK ELKO Holešov.

Závěrem je nutné poděkovat všem rodičům za to, že vedou děti ke sportu, trenérům za ochotu předat své zkušenosti dalším generacím a také vedení klubu za podporu a výborné podmínky, které jsou pro mládež v Holešově vytvořeny.

Již nyní se těšíme na další sezónu 2022/2023… V srpnu opět všichni zpět „na zelený pažit“!

Trenéři mládeže SFK ELKO Holešov

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star