Hlášení městského rozhlasu 10. - 11. 8. 2022

Jubilejní, 20. ročník Letní školy barokní hudby probíhá v Holešově až do 14. srpna. Součástí tohoto významného mezinárodního setkání špičkových hudebníků je řada koncertů. Ještě nás čeká ve čtvrtek 11. srpna od 18,00 hodin v zámku dětský koncert. Hlavní, závěrečný koncert se v holešovském zámku uskuteční v pátek 12. srpna od 19,30 hodin a bude na něm provedeno oratorium Georga Friedricha Haendela TRIUMF ČASU A PRAVDY

Dožínky Mikroregionu Holešovsko se uskuteční v neděli 28. srpna. V 9,00 hodin vyjde od Zemanovy kovárny přes náměstí do kostela dožínkový krojovaný průvod, následovat bude dožínková mše sv. a od 11,15 hodin v zámecké zahradě proběhne bohatý dožínkový program. V Zemanově kovárně bude současně probíhat program pro děti i celé rodiny „Šel dráteník po ulici“.

V sobotu 13. a v neděli 14. srpna se na modelářském letišti uskuteční tradiční Čmelák model show, obohacená o ukázky skutečných letadel, vyhlídkové lety i o modely trucků, kamionů, buggyn a stavebních strojů

Společnost NVB LINE, zabývající se dopravním značením, přijme na svou provozovnu ve Kvasicích  dělníky na údržbu a opravy komunikací na částečný i plný pracovní úvazek, obojí s okamžitým nástupem. Pro uchazeče s profesním ŘP je připraven náborový příspěvek. Pro více informací prosím kontaktujte paní Nakládalovou na telefonu 770 184 337.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 15. srpna od 7,30 do 15,30 hodin v části ulic Bezručova, Drásalova, Jarošova, Osvobození, Plajnerova, Sadová a Stojanova.  Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star