Hlášení městského rozhlasu 14. - 15. 9. 2022

Srdečně zveme na nejbližší akce Vlastivědného kroužku a Městské knihovny Holešov. V sobotu 17. září to bude Exkurze do Pravčic, kterou povede archeolog Jiří Janál a členové Vlastivědného kroužku. Sraz je v 8,15 hodin před areálem Pravčické akciové společnosti. Ve čtvrtek 22. září od 17,00 hodin se ve studovně městské knihovny bude konat přednáška Karla Bartoška nazvaná „Nejistá existence hradeb v Holešově“. V neděli 25. září od 14,00 hodin se potom na stejné téma uskuteční vycházka po místech možných holešovských hradeb. Sraz bude před městskou knihovnou na náměstí Dr. E. Beneše

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti Sokolu Nové Bránice v neděli 18. září od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Spolek proud Holešov společně s městem a s Atletikou Holešov pořádá tento pátek, 16. září od 20:00 hodin veřejnou akci pro děti a rodiče "Stezka odvahy v Americkém parku". Můžete se těšit na 500 metrů dlouhou trasu se svíčkami a světýlky, písničky z pohádek, strašidla a panáčky. Pro děti je zajištěno občerstvení a malá odměna na konci. Sraz je u budovy bývalé Házené. V případě deště se akce přesouvá na jiný termín. 

V neděli 18. září dopoledne se uskuteční v prostorách zámku Holešovský Blešák.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 23. září od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice U Letiště, v úterý 27. září od 7,30 do 14,30 hodin v částech ulic Bezručova, Drásalova, Jarošova, Osvobození, Plajnerova, Sadová a Stojanova a ve čtvrtek 29. září od 7,30 do 15,00 hodin v částech ulic Hankeho, Holajka, Příční, Střelnice, Zámecká, náměstí Dr.E.Beneše, náměstí F.X.Richtra, náměstí sv. Anny a náměstí Svobody. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star