Házená zve na podzimní zápasy

TJ Holešov - oddíl házené zve veřejnost na svá podzimní utkání. Házenkáři vytvořili také originální videoupoutávku.

https://www.youtube.com/watch?v=ONkB8HOuh4c 

Před sezónou 2021/22, která byla výrazně poznamenané Covidovou pandemií, si dával trenér Richard Buček za cíle doplnění kádru mladými odchovanci a umístění mimo obav o sestup. Tyto cíle se podařilo úspěšně splnit a konečné deváté místo bylo považováno za splnění cíle, když zejména výsledky závěrečných utkání a výkony v nich, byly velmi optimistické.

Nejlepšími výkony v uplynulé sezóně zaujali kromě brankářů Vladimíra Dočekala, Marcela Cagáška a Tomáše Běčáka, druhý nejlepší střelec soutěže Radovan Vízner (148 br.) a dále David Jaroš (121), Robert Plšek (101), Robert Buček (76), Jan Vaclach (73), Ondřej Čtvrtníček (44), Tomáš Hruška  (35) a Štěpán Málek (27).

Před vstupem do nového ročníku trenér Buček doufá, že jej podobné improvizace nečekají, kádr byl doplněn o další mladé hráče a pomýšlí na místa v horních patrech tabulky. Věří také v podporu diváků, kteří si po úspěšných výsledcích v závěru jarní části sezóny našli cestu do haly a v závěrečném utkání mu byli velkou oporou. Jistě k tomu přispěla i prezentace piva Maxmilián Kroměříž, ve které chce oddíl pokračovat i ve všech podzimních utkáních. Součástí dopoledního programu bude předzápas hráčů žákovských kategorií a pro závěrečné utkání podzimu je připraveno losování cen pro nejvěrnější fanoušky.

1-holesov-hazena.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star