Hlášení městského rozhlasu 21. - 22. 9. 2022

Srdečně zveme na nejbližší akce Vlastivědného kroužku a Městské knihovny Holešov. Ve čtvrtek 22. září od 17,00 hodin se ve studovně městské knihovny bude konat přednáška Karla Bartoška nazvaná „Nejistá existence hradeb v Holešově“. V neděli 25. září od 14,00 hodin se potom na stejné téma uskuteční vycházka po místech možných holešovských hradeb. Sraz bude před městskou knihovnou na náměstí Dr. E. Beneše

Ve středu, 28. září, se od 17,45 hodin uskuteční v kostele sv. Anny Svatováclavský koncert ke Dnu české státnosti. V programu zasní skladby Johanna Sebastiana Bacha v podání Holešovského komorního orchestru. Koncetu bude od 17,00 hodin předcházet mše svatá za starosty, zastupitele a obce Mikroregionu Holešovsko

V sobotu 1. října se od 9,00 do 12,00 hodin v areálu Střediska volného času ve Všetulích uskuteční Všetulský jarmark 2022. Bohatá nabídka rukodělných výrobků, ochutnávek a také dílen a dílniček bude jak venku, tak v budově TYMY centra.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání  II. ligy mužů Jižní Morava proti SK Kuřim v neděli 25. září od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Výstava Podzim, čas změn se koná v Zámeckém zahradnictví Stella od neděle 25. do středy 28. září. Výstava se bude věnovat nejen tomu, proč se listí na podzim barví, ale i přípravám živočichů a škůdců na zimu. Kromě vystoupení v neděli a ve středu bude po celou dobu probíhat dětská dílnička, prezentace včelařů a bohaté občerstvení včetně výborných frgálů.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 23. září od 7,30 do 15,00 hodin v části ulice U Letiště, v úterý 27. září od 7,30 do 14,30 hodin v částech ulic Bezručova, Drásalova, Jarošova, Osvobození, Plajnerova, Sadová a Stojanova a ve čtvrtek 29. září od 7,30 do 15,00 hodin v částech ulic Hankeho, Holajka, Příční, Střelnice, Zámecká, náměstí Dr. E. Beneše, náměstí F. X.R ichtra, náměstí sv. Anny a náměstí Svobody. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star