Hlášení městského rozhlasu 29. - 30. 9. 2022

Milí občané Všetul i přespolní! Spolek Všetuláci sobě zve na tradiční všetulské hody, které se uskuteční v neděli 2. října 2022. Sraz k průvodu je v 10.15 hod. u zvonice. Mše svatá bude sloužena v 11.00 hod u zvonice. Od 12.00 hod. jste zváni na hodovní oběd a další program v jídelně a tělocvičně staré všetulské školy, dnes "TYMY". Ve 13.15 hod. se můžete těšit na vystoupení Dětského folklórního souboru Všetulské Hanáček, ve 14.30 hod. pan děkan udělí svatofrantišské požehnání zvířatům. Součástí hodů je také soutěž "O všetulské koláč", prosíme soutěžící, aby se se svými napečenými dobrotami hlásili nejpozději ve 13.00 hod. v kuchyni staré všetulské školy. Je připraveno bohaté občerstvení, program pro děti a po celou dobu hodů jezdí koňský povoz, k poslechu a tanci hraje Přílepská muzika. Tož, čí só hode?

V sobotu 1. října se od 9,00 do 12,00 hodin v areálu Střediska volného času ve Všetulích uskuteční Všetulský jarmark 2022. Bohatá nabídka rukodělných výrobků, ochutnávek a také dílen a dílniček bude jak venku, tak v budově TYMY centra.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Házená Legata Hustopeče v neděli 9. října od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Středisko volného času TYMY pořádá zájezd do Chorvatska Babí léto v Igrane, Pobyt u moře, turistika po Biokovu, zájezd do Dubrovníku a Mostaru. Zájemci se mohou hlásit v kanceláři TYMYcentra ve Všetulích.

Taneční kurzy pro dospělé – začátečníky i mírně pokročilé – pořádá během podzimní sezony TYMY centrum ve společenské hale střediska. Cena kurzu pro pár je 1 800,- Kč, přihlásit se je možné v kanceláři TYMY do 30. září, zahájení kurzů bude v neděli 16. října od 18,00 hodin

Podzimní výstava holešovských zahrádkářů „Barevný a šťavnatý podzim“ se koná v Domě zahrádkářů od pátku 30. září do neděle 2. října.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star