Hlášení městského rozhlasu 19. - 20. 10. 2022

V pátek 21. října se od 19 hodin uskuteční v sále kina Svět mírně semaforská komorní revue v podání hereček Divadla 6. května a příležitostných hostů Když Zuzana není sama doma.

Den zdraví pro rodinu se koná v sobotu 22. října od 9 do 14 hodin v areálu Střediska volného času TYMY ve Všetulích.

V úterý 25. října se od 18 hodin uskuteční ve velkém sále zámku koncert orchestru Spolkové policie Německo. Zazní slavné filmové melodie.

V neděli 30. října se od 18 hodin uskuteční ve velkém sále zámku koncert zlínské filharmonie Bohuslava Martinů se sólisty ke státnímu svátku nazvaný Zpívající housle a okouzlující hlas.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti HCB Olomouc 1966 v neděli 30. října od 11 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Taneční kurzy pro dospělé – začátečníky i mírně pokročilé – pořádá během podzimní sezony TYMY centrum ve společenské hale střediska. Cena kurzu pro pár je 1 800 Kč. Přihlásit se je možné v kanceláři TYMY.

Vánoční koncert Cliffa Canalase se uskuteční v pátek 2. prosince od 20 hodin v kině Svět. Na programu budou písně Toma Jonese, Franka Sinatry, Engelberta Humperdincka a další slavné vánoční písně. Předprodej od 7. října v prodejně čaje a kávy U palet na náměstí Dr. E. Beneše. Cena vstupenky je 350 Kč.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star