Město Holešov má čtvrtý nejlepší web v republice

V obrovské konkurenci měst nad 10 tisíc obyvatel se městský web www.holesov.cz v celostátním kole umístil na sice nepopulárním, ale pro nás velmi potěšujícím čtvrtém místě. Lépe se umístila pouze města Praha (MČ Praha 3), Brno (MČ Brno-Střed) a město Kadaň. „Z tohoto výsledku máme velkou radost a těší nás, že to, jakým směrem se web vyvíjí, a jakým způsobem jej plníme, má smysl a kladnou odezvu,“ uvádí za odbor kultury, školství a památkové péče Petr Chvátal. Po jarním úspěchu, kdy byl holešovský web vyhodnocen jako nejlepší v kraji (https://www.holesov.cz/3053-holesov-zvitezil-v-soutezi-zlaty-erb.html ), je toto dalším ceněným úspěchem.  

V hodnocení jsme dosáhli 82 bodů z možných 84 bodů. „Webové stránky města Holešova jsou velmi originálním komunikačním kanálem, který město vytvořilo zcela podle svých představ - web nevytvářela žádná ze společností, která městům dodává upravené mutace webů na obdobném základu, ale vše se vytvořilo originálně. Web je tak v mnohém odlišný a opravdu originální, což ostatně platí pro více holešovských komunikačních kanálů a je to určitě dobře,“ zní slovní hodnocení odborné poroty. Celkové hodnocení najdete níže. Opět je potřeba zmínit, že město Holešov za kvalitní provedení stránek vděčí společnosti RAAB Computer s. r. o. Poděkování patří také všem, kteří se na plnění webu podílejí.

 

Hodnocení zpracovala společnost Kvalikom, která zároveň poskytuje cennou zpětnou vazbu, ze které je možno čerpat pro další vývoj nejen webových stránek, ale také sociálních sítí a dalších komunikačních prostředků města. „I nadále se budeme snažit o kvalitní a aktuální komunikaci. Děkujeme za vaši přízeň,“ uzavírá Chvátal.

 

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star