Nové složení vedení města Holešova

Tisková zpráva ze dne 17. 10. 2022

 

Holešov – V pondělí 17. října proběhlo v prostorách zámku ustavující zasedání Zastupitelstva města Holešova pro volební období 2022 - 2026. Svůj slib proneslo 23 nových zastupitelů. Občany města Holešova budou nyní zastupovat Hřib Jakub, Doležel Radek Ing., Nevřala Jakub Mgr., Koláček Jan Mgr. MBA, Fritz Milan Mgr., Fuksová Marta Ing. MPA, Kratochvíla Libor, Tomšů Jaromír Ing., Roubalík Milan, Koplík Martin Ing., Polášková Lenka MVDr., Daněk Vladan, Urban Ludvík Ing., Karhan Pavel Ing., Rektořík Oldřich, Davidík Michael, Horák Kamil, Seifert Rudolf Mgr., Slovenčíková Jana Mgr., Hyánek Roman, Holčáková Gabriela, Kolář Jan a po rezignaci pana Pavla Šťastného první náhradník Hlobil Václav Mgr.

Starostou byl zvolen Mgr. Rudolf Seifert, který ve funkci starosty povede město Holešov už potřetí v řadě. Prvním místostarostou byl zvolen Milan Roubalík a funkci druhého místostarosty bude zastávat Kamil Horák. Zatímco Milan Roubalík měl na starosti převážně investice a rád by u tohoto odvětví zůstal, Kamila Horáka to svým zaměřením táhne spíše k životnímu prostředí, kterému se doposud věnoval i v pracovním životě. Všichni tři zvolení se ale shodují na tom, že bude potřeba se zaměřit na energetickou krizi.

Do Rady města byli kromě starosty a místostarostů zvoleni Ludvík Urban, Martin Koplík, Roman Hyánek a Jana Slovenčíková. Veškeré hlasování proběhlo veřejně.

Zastupitelé města Holešova by se do konce roku měli sejít ještě dvakrát, bude je čekat mimo jiné příprava rozpočtu na příští rok.

Nově zvolenému vedení města přejeme úspěšné volební období.

Reportáž Holešov TV: https://www.holesovtv.cz/zpravodajstvi/120-nove-slozeni-vedeni-mesta-holesova 

 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

img-20221017-173029-967.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star