Malí atleti se rozloučili se stadionem rodinným vícebojem

Mladí atleti ukončili sezónu sportování na stadionu originálním způsobem. Ještě než se přesunou do tělocvičen, mohli si pořádně zařádit na čerstvém vzduchu. Atletika Holešov pro všechny připravila rodinný víceboj. Klání, kterého se zúčastnilo na osm desítek sportovců, mělo velký úspěch. Zúčastnění si mohli vyzkoušet správnou techniku hodu oštěpem, poměřili síly, mušku i rychlost. Rodiče se mnohdy vybičovali k neskutečným výkonům, i když ne všechny disciplíny byly jednoduché.

V zásadě ale šlo o společný čas, kdy se rodiče pro mladé atlety stali těmi nejlepšími parťáky. „Tímto právě svým dětem ukazujete, že i sport může být vaše společná aktivita. To je ta správná motivace a podpora, proto děkuji, že jste tady,“ vzkázal rodičům předseda a trenér Jakub Hřib. Můžeme jen potvrdit, že bylo opravdu skvělé vidět na hřišti i tartanu takovéto setkání generací.

Posledním, co děti letos na atletickém stadionu prožily, pak bylo kromě sportování také společné opékání špekáčků. Děkujeme za perfektní sportovní odpoledne.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star