Hlášení městského rozhlasu 2. - 3. 11. 2022

Od pondělí 31. října probíhá v jednosměrné ulici F. X.Richtera rekonstrukce povrchu a frézování a následovat bude pokládka nové asfaltové vrstvy. Příjezd automobilů je omezen a je možný pouze pro majitele nemovitostí. Parkování podél chodníku není umožněno. Uzavírka potrvá do pátku 4. 11. 2022. Velice se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

Ve dnech 4. a 5. listopadu se v našem regionu pojede 4. ročník Rallye Kroměříž, což hlavně v pátek 4. listopadu ovlivní dopravu v místních částech Tučapy a Količín, v dalších obcích mikroregionu a částečně také v Holešově.

Slavnost broučků se uskuteční v pátek 4. listopadu. Na náměstí Dr.E.Beneše bude od 16,00 hodin jezdit světýlkový vláček, proběhne soutěž o nej lampion a od 17,00 hodin projde městem světýlkový průvod, který bude v zámecké zahradě zakončen ohnivou show.

V neděli 6. listopadu se uskuteční 11. svatohubertský den v Holešově, tentokrát s žehnáním nového praporu mysliveckých sdružení z Holešovska. V 9,00 hodin vyjde od zámku uniformovaný myslivecký průvod s trubači, hubertskou jízdou a sokolníky a od 9,30 se uskuteční ve farním kostele Svatohubertská mše sv. s troubenou a zpívanou Svatohubertskou mší B Dur Petra Vacka a Josefa Selementa

Přednáška archeologa Mgr. Jiřího Janála o pohřbívání v pravěku (1. část) se uskuteční v úterý 8. listopadu od 17,00 hodin ve studovně Městské knihovny

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Sokol II Prostějov v neděli 13. listopadu od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Vánoční koncert Cliffa Canalase se uskuteční v pátek 2. prosince od 20,00 hodin v kině Svět. Na programu budou písně Toma Jonese, Franka Sinatry, Engelberta Humperdincka a další slavné vánoční písně. Předprodej v prodejně čaje a kávy U palet na náměstí Dr.E.Beneše, cena vstupenky 350,- Kč

Společnost NVB LINE, zabývající se dopravním značením, přijme na svou provozovnu ve Kvasicích referenta dopravních uzavírek.  Náplní práce je administrativní zpracování žádostí k dopravním uzavírkám a komunikace s příslušnými úřady. Pro více informací kontaktujte paní Nakládalovou na telefonu 770 184 337 nebo na emailové adrese nakladalova@nvbline.cz.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 8. listopadu od 7,30 do 12,00 hodin a to v místní části Všetuly v části ulice Za vodou a v objektu Rymická 497 a v ve čtvrtek 24. listopadu od 7,30 do 15,30 hodin v části Žop. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star