Hlášení městského rozhlasu 9. - 10. 11. 2022

Charita Holešov prosí spoluobčany, kteří mají doma nepotřebné spací pytle, deky, zimní bundy a termoprádlo, aby je přinesli v pondělí 14. a ve středu 16. listopadu v době od 8 do 16 hodin do prostor Charity Holešov na Tovární ulici. Tyto teplé věci budou poté odvezeny do ukrajinského města Charkov, kde budou předány potřebným dospělým a dětem. Mnohokrát předem děkujeme.

Svatý Martin přijede na bílém koni i do Holešova v pátek 11. listopadu. V 16,00 hodin se uskuteční Svatomartinská mše sv. ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie a v 17,00 přijede sv. Martin se svou družinou na náměstí Dr.E.Beneše. Kromě provedení svatomartinské legendy se uskuteční představení a degustace svatomartinských vín a rovněž vystoupí dixielandová kapela Jazz Book ze Zlína

Mezi typické předvánoční tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek  11. listopadu  od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Sokol II Prostějov v neděli 13. listopadu od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Vánoční koncert Cliffa Canalase se uskuteční v pátek 2. prosince od 20,00 hodin v kině Svět. Na programu budou písně Toma Jonese, Franka Sinatry, Engelberta Humperdincka a další slavné vánoční písně. Předprodej v prodejně čaje a kávy U palet na náměstí Dr.E.Beneše, cena vstupenky 350,- Kč

Společnost NVB LINE, zabývající se dopravním značením, přijme na svou provozovnu ve Kvasicích referenta dopravních uzavírek.  Náplní práce je administrativní zpracování žádostí k dopravním uzavírkám a komunikace s příslušnými úřady. Pro více informací kontaktujte paní Nakládalovou na telefonu 770 184 337 nebo na emailové adrese nakladalova@nvbline.cz.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 24. listopadu od 7,30 do 15,30 hodin v části Žop a v úterý 6. prosince od 7,30 do 15,00 hodin v Dobroticích, č.p. 115 a 128 a v celé obci Jankovice. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star