Hlášení městského rozhlasu 16. - 17. 11. 2022

Vážení občané, z důvodu údržby serverů bude v pátek 18. listopadu uzavřen městský úřad. Za případné komplikace se omlouváme. 

V sobotu 26. listopadu bude zahájen advent v Holešově. Na náměstí Dr.E.Beneše proběhnou adventní trhy, v 15,30 hodin se ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie uskuteční adventní koncert Holešovského chrámového sboru a Holešovského komorního orchestru, před jehož zahájením požehná holešovský farář a děkan přinesené adventní věnce a v 17,30 se  rozsvítí městský vánoční strom. V arkádách zámku bude od rána otevřena výstava „Kouzlo přírodních vánoc“

V souvislosti s konáním adventních trhů na náměstí upozorňujeme, že náměstí bude uzavřeno již v pátek 25. listopadu od 17,00  hodin a to do soboty 26. listopadu do 20,00 hodin. Prosíme občany, aby si odparkovali z náměstí svá vozidla včas.

V Holešově se budou konat taneční kurzy salsy. Tyto kurzy jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Přihlásit do kurzu se mohou jak páry, tak jednotlivci. Bližší informace a přihlášky na mailové adrese tanecjeprima@seznam.cz

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání – souboj starých rivalů o první místo ve II. lize mužů Jižní Morava proti Sokolu Telnice v neděli 27. listopadu od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte povzbudit holešovské házenkáře a ochutnat dobré pivo Maxmilian.

Vánoční koncert Cliffa Canalase se uskuteční v pátek 2. prosince od 20,00 hodin v kině Svět. Na programu budou písně Toma Jonese, Franka Sinatry, Engelberta Humperdincka a další slavné vánoční písně. Předprodej v prodejně čaje a kávy U palet na náměstí Dr.E.Beneše, cena vstupenky 350,- Kč

Společnost NVB LINE, zabývající se dopravním značením, přijme na svou provozovnu ve Kvasicích referenta dopravních uzavírek.  Náplní práce je administrativní zpracování žádostí k dopravním uzavírkám a komunikace s příslušnými úřady. Pro více informací kontaktujte paní Nakládalovou na telefonu 770 184 337 nebo na emailové adrese nakladalova@nvbline.cz.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 24. listopadu od 7,30 do 15,30 hodin v části Žop, ve čtvrtek 1. prosince od 7,30 do 14,30 hodin v částech ulic Dvořákova, Jiráskova a Osvobození a v úterý 6. prosince od 7,30 do 15,00 hodin v Dobroticích, č.p. 115 a 128 a v celé obci Jankovice. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star