Hlášení městského rozhlasu 23. - 24. 11. 2022

V sobotu 26. listopadu bude zahájen advent v Holešově. Na náměstí Dr.E.Beneše proběhnou adventní trhy, v 15,30 hodin se ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie uskuteční adventní koncert Holešovského chrámového sboru a Holešovského komorního orchestru, před jehož zahájením požehná holešovský farář a děkan přineseným adventní věnce a v 17,30 se  rozsvítí městský vánoční strom. V arkádách zámku bude od rána otevřena výstava „Kouzlo přírodních vánoc“

V souvislosti s konáním adventních trhů na náměstí upozorňujeme, že náměstí bude uzavřeno již v pátek 25. listopadu od 17,00  hodin a to do soboty 26. listopadu do 20,00 hodin. Prosíme občany, aby si odparkovali z náměstí svá vozidla včas.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na poslední podzimní mistrovské utkání – souboj starých rivalů o první místo ve II. lize mužů Jižní Morava proti Sokolu Telnice v neděli 27. listopadu od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech. Přijďte povzbudit holešovské házenkáře a ochutnat dobré pivo Maxmilian.

Vážení spoluobčané, od 1. ledna 2023 na základě změny zákona automaticky získají datovou schránku všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby. Prosíme, pokud patříte do jedné ze jmenované skupiny a dosud datovou schránku nemáte, věnujte této zprávě pozornost. Přístupové údaje obdržíte doporučeným dopisem během měsíce ledna, února nebo března 2023. Datovou schránku si také můžete založit sami již nyní. Více informací naleznete na webových stránkách www.chcidatovku.cz.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 1. prosince od 7,30 do 14,30 hodin v částech ulic Dvořákova, Jiráskova a Osvobození, v úterý 6. prosince od 7,30 do 15,00 hodin v Dobroticích, č.p. 115 a 128 a v celé obci Jankovice a v pátek 9. prosince od 7,30 do 15,00 hodin v části Dobrotic. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star