Ples města Holešova zahájí plesovou sezonu

Tisková zpráva ze dne 2. 12. 2022

 

Holešov – V sobotu 14. ledna 2023 bude ukončeno dlouhé čekání a po dvouleté pauze se opět uskuteční Ples města Holešova. Zahájí tak plesovou sezonu roku 2023. Je připraven kvalitní hudební program, kapelou večera bude Event jazz z Kroměříže, o hudební vystoupení se postarají herci Městského divadla Zlín Petra a Radovan Královi, kteří se představí s výběrem nejznámějších muzikálových písní. Večerem pak bude provázet česká herečka a moderátorka Markéta Hrubešová. Při výběru cimbálové muziky vsadili organizátoři na jistotu a zvolili oblíbenou Cimbálovou muziku Stanislava Gabriela. V průběhu večera vystoupí letošní mistryně Evropy – holešovské mažoretky.

Chybět nebude ani bohatá tombola. Hlavní cenou bude zájezd dle vlastního výběru v ceně 50 tisíc korun, kterou věnovalo město Holešov a cestovní kancelář Der Touristik Holešov - Exim tours. V ceně vstupenky má každý návštěvník rautovou večeři.

V pořadí 13. ples města Holešova slibuje návrat k tradičnímu společenskému dění snad již na dobu neurčitou. Pořadatelé srdečně zvou a těší se na viděnou.

  

 

Hana Helsnerová
hana.helsnerova@holesov.cz
774359921

ples-mesta-2023-plakat-komplet.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star