Hlášení městského rozhlasu 14. - 15. 12. 2022

Spolek Všetuláci sobě vás zve v neděli 18. prosince v 17,00 hodin na 4. adventní setkání ke zvonici  ve Všetulích. Děti z Dětského folklorního souboru Všetulské hanáček mají připraveno pásmo koled a zahrají živý Betlém. Mimo to také vystoupí cimbálová muzika Kalíšek s pásmem koled a vánočních písní. Drobné občerstvení bude připraveno. Na setkání se těší Všetuláci.

Charita Holešov hledá dobrovolníky, kteří by se zapojili do připravované „Tříkrálové sbírky“. Aktuálně hledáme krále i královny – dospělé jako vedoucí skupinek a děti jako tříkrálové koledníky. Pokud budete mít chuť a čas, tak se na vás budeme těšit v sobotu 7. ledna 2023. Pokud se rozhodnete svou účastí podpořit tuto akci, tak prosím, neváhejte a kontaktujte do 23. prosince 2022 místní koordinátorku na tel. čísle 737 484 565 nebo na email gabriela.peckova@holesov.charita.cz. Více informací na webu a facebooku Charity Holešov

Nedělní adventní koncert žáků a pedagogů Základní umělecké školy F.X.Richtera Holešov, který byl plánován na neděli 18. prosince na náměstí Dr.E.Beneše se tuší z důvodu velké nemocnosti žáků a očekávaných nepříznivých zejména teplotních podmínek, které by neumožnily použití hudebních nástrojů

V sobotu 17. prosince přijede v 16,00 hodin do Holešova na náměstí Dr.E.Beneše vánoční kamion Coca – Coly. Náměstí bude uzavřeno pro motorová vozidla od 13,00 hodin.

V pátek 16. prosince od 19,00 hodin se v kině Svět uskuteční vánoční koncert Big Bandu Josefa Hájka společně se sólisty a zpěváky Základní umělecké školy F.X.Richtera. Vstupné v předprodeji je 180,- Kč, na místě 200,- Kč

Podzimní řada festivalu Musica Holešov bude ukončena v neděli 18. prosince od 18,00 hodin ve velkém sále zámku koncertem Biiugis, na kterém vystoupí filharmonie Brno, dva špičkoví klavíristé Dora Nováková Wilmington a Karel Košárek a sopranistka Tereza Zimková. Základní vstupné je 240,- Kč, snížené 150,- Kč.

Vstupenky na Ples města Holešova, který se koná v sobotu 14. ledna v holešovském zámku jsou již k dostání v Městském informačním centru za zámku. Na plese vystoupí Event Jazz, Petra a Radovan Královi, Cimbálová muzika Stanislava Gabriela a Mažoretky Holešov. Ples bude moderovat Markéta Hrubešová. Hlavní cenou bohaté tomboly bude zájezd v ceně 50 000,- Kč. Vstupné do hlavního sálu je 650,- Kč, do ostatních sálů 550,- Kč, v ceně vstupného je večeře formou rautu.

Vodovody a kanalizace Kroměříž zvyšují od 1. ledna 2022 cenu vodného a stočného celkem o 13,95 Kč za m3, tedy o 15,13% včetně DPH.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star