17. 12. dorazí Coca-Cola kamion

V sobotu 17. prosince do Holešova dorazí vánoční kamion Coca-Cola, který na náměstí Dr. E. Beneše představí svůj sváteční program. Návštěvníci speciálního odpoledního programu se mohou těšit na Santa Clause se skřítky, na Coca-Cola Food Truck s horkým nealko punčem nebo vánočním nápojem Coca-Cola se skořicí a na sladké či slané občerstvení. Nebudou chybět ani vánoční koledy a další nezapomenutelné zážitky. Program bude začínat v 16 hodin, samotný kamion dorazí v 16:30.

 

„Jsme rádi, že můžeme našim obyvatelům zpestřit adventní čas a pozvat je na sváteční program, který do našeho města přiveze vánoční kamion Coca-Cola. Věříme, že si akci s jedinečnou atmosférou lidé rozhodně nenechají ujít.,” uvádí Mgr. Rudolf Seifert, starosta města Holešova, které je partnerem vánoční road show Coca-Cola kamionu.

 

Kamiony letos kromě atmosféry Vánoc přivezou do měst i akci „Kouzlo darovat“, v jejímž rámci se Coca-Cola spojila s Červeným křížem, aby pomohla lidem v nouzi. „Coca-Cola kamiony se staly i u nás oblíbenou tradicí, která přináší do měst vánoční kouzlo. Vánoce si vždy najdou cestu, aby spojily rodiny, přátele, a dokonce i neznámé lidi v těchto svátečních časech. Prostřednictvím Červeného kříže i letos obdarujeme jejich klienty, aby pro ně svátky byly radostnější,“ říká Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti

 Coca-Cola pro ČR a SR.

 

Za každou objednávku jídla a pití či nákup vánočních předmětů daruje Coca-Cola tržbu Červenému kříži. Návštěvníci na místě pak uvidí díky speciální LED obrazovce aktuálně vybranou částku z útrat za občerstvení a vánoční předměty i to, jak suma postupně roste. Celkově Coca-Cola, společně s účastníky akce, věnuje Červenému kříži 1 000 000 korun.

 

Je třeba ale počítat s dopravním omezením, kdy bude náměstí Dr. E. Beneše uzavřeno v čase 14:00 – 21:00. Objízdná trasa bude vedena po silnici II/438 ul. Palackého, III/43821 ul. Nerudova v obou směrech.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vánoční zážitek.

 

Hana Helsnerová

kamion.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star