Hlášení městského rozhlasu 4. - 5. 1. 2023

Vážení spoluobčané, opět po roce se v sobotu 7. ledna můžete těšit, že Vaše domovy navštíví tříkráloví koledníci. Ti Vám do nového roku budou přát štěstí, zdraví a požehnání. Budeme rádi, pokud je přijmete s otevřenou náručí, úsměvem a společnou písní o Třech králích. Pokud ovšem nebudete v tuto dobu doma a chcete přispět do sbírky, můžete tak učinit na celkem 10 statických místech v Holešově. Seznam najdete na webu města Holešova a Charity Holešov. Sbírku lze podpořit i virtuálně převodem na účet, nebo dárcovskou DMS. Informace na www.trikralovasbirka.cz. Děkujeme, že pomáháte druhým.

V neděli 8. ledna se symbolickým nedělním hudebním programem rozloučíme s vánoční výzdobou i adventním a vánočním provozem stánků na náměstí. Zveme vás na "Tříkrálové muzicírování" na náměstí Dr. E. Beneše, kde od 15,00 hodin bude hrát Holešovská muzika.

Slavnostní novoroční koncert Holešovského komorního orchestru se sólisty pod vedením Jaroslava Mikuše zahájí kulturní sezonu 2023 v Holešově v neděli 8. ledna od 17,00 hodin v zámku. Na programu budou skladby Carla Marii von Webera, Wolfganga Amadea Mozarta, Johanna Strausse a Jaroslava Ježka

Novoroční koncert učitelů Základní umělecké školy da Camera se uskuteční ve čtvrtek 12. ledna od 18,00 hodin v Sala terreně zámku

Vstupenky na Ples města Holešova, který se koná v sobotu 14. ledna v holešovském zámku jsou k dostání v Městském informačním centru na zámku. Na plese vystoupí Event Jazz, Petra a Radovan Královi, Cimbálová muzika Stanislava Gabriela a Mažoretky Holešov. Ples bude moderovat Markéta Hrubešová. Hlavní cenou bohaté tomboly bude zájezd v ceně 50 000,- Kč. Vstupné do hlavního sálu je 650,- Kč, do ostatních sálů 550,- Kč, v ceně vstupného je večeře formou rautu.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star