Ples města Holešova už tuto sobotu

V sobotu 14. ledna zahájíme v Holešově plesovou sezónu, která ovšem, jak se zdá, bude na zámku čítat pouhé čtyři plesy. Kromě městského plesu, Farního plesu, Plesu Gymnázia L. Jaroše a Plesu Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV se uskuteční ještě v jiných prostorách ples SVČ TYMY a další připravují hasiči.

 

Tím prvním bude už tuto sobotu v pořadí 13. Ples města Holešova. Je připraven kvalitní hudební program, kapelou večera bude Event jazz z Kroměříže, o hudební vystoupení se postarají herci Městského divadla Zlín Petra a Radovan Královi, kteří se představí s výběrem nejznámějších muzikálových písní. Večerem pak bude provázet česká herečka a moderátorka Markéta Hrubešová. Při výběru cimbálové muziky vsadili organizátoři na jistotu a zvolili oblíbenou Cimbálovou muziku Stanislava Gabriela. V průběhu večera vystoupí mistryně Evropy roku 2022 – holešovské mažoretky.

 

Chybět nebude ani bohatá tombola. Hlavní cenou bude zájezd dle vlastního výběru v ceně 50 tisíc korun, kterou věnovalo město Holešov a cestovní kancelář Der Touristik Holešov - Exim tours. Dále bude možné vyhrát robotický vysavač, televizi, vysokotlaký čistič nebo pilu. Krásnou cenou bude také kuchyňský robot nebo sekačka na trávu. Ceny z velké části věnovali místní podnikatelé a partneři. V ceně vstupenky má každý návštěvník také bohatou rautovou večeři.

 

V pořadí 13. ples města Holešova slibuje návrat k tradičnímu společenskému dění snad již na dobu neurčitou. Pořadatelé srdečně zvou a těší se na viděnou.

 

Hana Helsnerová

 

ples-mesta-2023-plakat-komplet.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star