Hlášení městského rozhlasu 1. - 2. 2. 2023

Ve čtvrtek 2. února se od 17,00 hodin uskuteční ve studovně Městské knihovny přednáška Jana Machaly „Transport do ráje? – poslední roky židovské komunity v Holešově“, věnovaná 80. výročí transportu Cn, kterým byli odvlečeni všichni židovští občané Holešova do koncentračních táborů.

Mezi typické zimní  tradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek  3.  února  od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také čerstvě vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality přímo z kotle.

Myslivecký ples se uskuteční v sobotu 4. února od 20,00 hodin v kulturním domě Tučapy. Hraje Sextet, zajištěno je pestré občerstvení a bohatá tombola. Vstupné je 300,- Kč včetně večeře

Country bál se skupinou Texas a s tanečním souborem Kentaky z Nivnice proběhne v sobotu 4. února od 19,30 hodin v New Drive Klubu v suterénu zámku

Koncert krásných melodií se uskuteční v sobotu 5. února od 16,00 v zámecké sala terreně. Vstupné je dobrovolné.

Holešovský Hasičský ples se skupinou Vivian band proběhne v pátek 17. února od 20,00 hodin v hasičské zbrojnici v Holešově. Těšit se můžete na skvělou kapelu, tradiční českou kuchyni a bohatou tombolu. Vstupné je 200,- Kč v předprodeji v obchodním domě Morava, případně 250,- Kč na místě.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 14. února od 07,30 do 14,30 hodin v části Žop a v pondělí 27. února d 7,30 do15,00 hodin v části ulic Bořenovská, Dělnická, Horní, Novosady, Nábřeží, Přerovská, Tučapská, Třešňové sady a Vítězství. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star