Hlášení městského rozhlasu 8. - 9. 2. 2023

V sobotu 11. února se v New  Drive Clubu v suterénu zámku bude od 20,00 hodin konat Valentýnská diskotéka DJ Šmakina

Holešovský Masopust s medvědem se uskuteční v sobotu 18. února mezi 9. – 12. hodinou  dopoledne na náměstí Dr.E.Beneše a v areálu Masných krámů. Vystoupí country skupina Texas, bude se konat malý jarmark se stánky, v areálu Masných krámů bude zabijačka.

Rovněž v sobotu 18. února se v New Drive Clubu na zámku od 19,00 hodin bude konat v rámci jarního bluesznění vystoupení americké blues rockové skupiny The Black Hole

Holešovský Hasičský ples se skupinou Vivian band proběhne v pátek 17. února od 20,00 hodin v hasičské zbrojnici v Holešově. Těšit se můžete na skvělou kapelu, tradiční českou kuchyni a bohatou tombolu. Vstupné je 200,- Kč v předprodeji v obchodním domě Morava, případně 250,- Kč na místě.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na jarní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti TJ Sokol Újezd u Brna v neděli 19. února od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 14. února od 07,30 do 14,30 hodin v části Žop a v pondělí 27. února d 7,30 do15,00 hodin v části ulic Bořenovská, Dělnická, Horní, Novosady, Nábřeží, Přerovská, Tučapská, Třešňové sady a Vítězství. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star