Hlášení městského rozhlasu 15. - 16. 2. 2023

S ohledem na nedávný požár opuštěného domu v zahrádkářské kolonii u bývalého sběrného dvora  Město Holešov vyzývá všechny majitele zahradních domků, chatek a nemovitostí, aby si je kontrolovali i v zimním období a jakýkoli pohyb nebo narušení hlásili Městské policii na telefonním čísle 156 nebo Policii ČR na telefonním čísle 158.

Holešovský Masopust s medvědem se uskuteční v sobotu 18. února mezi 9. – 12. hodinou  dopoledne na náměstí Dr.E.Beneše a v areálu Masných krámů. Vystoupí country skupina Texas, bude se konat malý jarmark se stánky, v areálu Masných krámů bude zabijačka.

Spolek Všetuláci sobě vás srdečně zve na tradiční vodění medvěda do Všetul, které se koná v sobotu 18. února. Sraz masek bude v 8,30 hod. u zvonice. Bude provedena obchůzka Všetul. Pochovávání basy s masopustní zábavou se bude konat od 17,00 hod. v tělocvičně TYMY ve Všetulích. Je připraven bohatý zábavný program s pohoštěním. K poslechu hraje cimbálová muzika Kalíšek. Na setkání se těší Všetuláci.

Rovněž v sobotu 18. února se v New Drive Clubu na zámku od 19,00 hodin bude konat v rámci jarního bluesznění vystoupení americké blues rockové skupiny The Black Hole

Holešovský Hasičský ples se skupinou Vivian band proběhne v pátek 17. února od 20,00 hodin v hasičské zbrojnici v Holešově. Těšit se můžete na skvělou kapelu, tradiční českou kuchyni a bohatou tombolu. Vstupné je 200,- Kč v předprodeji v obchodním domě Morava, případně 250,- Kč na místě.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na jarní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti TJ Sokol Újezd u Brna v neděli 19. února od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Klubový večer s cestovatelem  Robertem Bazikou se bude konat ve středu dne 22. února 2023 v 17,00 hod v Městské knihovně Holešov na téma Madeira – perla Atlantiku

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 27. února d 7,30 do15,00 hodin v části ulic Bořenovská, Dělnická, Horní, Novosady, Nábřeží, Přerovská, Tučapská, Třešňové sady a Vítězství. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star