Hlášení městského rozhlasu 23. - 24. 2. 2023

Z důvodu budování nového chodníku na evangelickém hřbitově může v době od 20. února do 20. března dojít k omezení vstupu na tento hřbitov. Technické služby Holešov děkují za pochopení a omlouvají se za případné komplikace.

Klubový večer s cestovatelem Robertem Bazikou, který se bude konat ve středu dne 22. února 2023 v 17,00 hod v Městské knihovně Holešov bude mít téma „Madeira - perla Atlantiku“

Ve čtvrtek 9. března se ve studovně Městské knihovny uskuteční prezentace tří knih, nazvaná „Rukopisy manželů Jančíkových“. Osobnosti autorů, kteří měli vztah k Holešovu a jejich dílo představí Ing. Lubomír Marušák.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na jarní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti HK Ivančice v neděli 5. března od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 27. února d 7,30 do15,00 hodin v části ulic Bořenovská, Dělnická, Horní, Novosady, Nábřeží, Přerovská, Tučapská, Třešňové sady a Vítězství a ve čtvrtek 16. března od 7,30 do 14,30 hodin v části Dobrotic. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star