Hlášení městského rozhlasu 1. - 2. 3. 2023

Z důvodu budování nového chodníku na evangelickém hřbitově může do 20. března dojít k omezení vstupu na tento hřbitov. Technické služby Holešov děkují za pochopení a omlouvají se za případné komplikace.

Ve čtvrtek 9. března se ve studovně Městské knihovny uskuteční prezentace tří knih, nazvaná „Rukopisy manželů Jančíkových“. Osobnosti autorů, kteří měli vztah k Holešovu a jejich dílo představí Ing. Lubomír Marušák.

Soutěž Miss Poupě a Miss kvítek pro malé slečny ve věku 4 – 7 let a 8 – 12 let se uskuteční v neděli 12. března od 14,30 hodin ve společenské hale Střediska volného času TYMY. Účastnický poplatek je 150,- Kč, vstupné 100,- Kč, děti 50,- Kč

Městská knihovna Holešov pořádá v pátek 31. března od 18,00 tradiční Noc s Andersenem, tentokrát na téma „Putování s Ferdou Mravencem“. Přihlášky a bližší informace v dětském oddělení knihovny. Kapacita „Noci“ je omezená, přihlašte své děti co nejdřív!

Při příležitosti 70. výročí meteorologické stanice v Holešově se v sobotu 25. března uskuteční Den otevřených dveří na této stanici a to od 9,00 do 14,00 hodin

Holešovští házenkáři srdečně zvou na jarní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti HK Ivančice v neděli 5. března od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Mezi typické zimnítradice patří i klasické zabijačkové hody. Ty bude možné navštívit v pátek  3.  března  od 7,00 do 13,00 hodin před podnikovou prodejnou Řeznictví Rostislav Matula na staré tržnici. Na prodej budou nejen klasická jelítka a jaterničky, ale také čerstvě vařená hlava, kolena, ovar, zabijačková polévka a další speciality přímo z kotle.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to ve čtvrtek 16. března od 7,30 do 14,30 hodin v části Dobrotic a rovněž ve čtvrtek, tentokrát  23. března od 7,30 do 9,30 hodin v části Dobrotic . Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star