Hlášení městského rozhlasu 12. - 13. 4. 2023

Holešovští házenkáři srdečně zvou na jarní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti SHC Maloměřice Brno B v neděli 16. dubna od 11 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

20. ročník nočního vzpomínkového pochodu Clay-Eva se uskuteční v pátek 14. dubna. Zahájení je v 19 hodin v Hostišové. Cíl je v Bystřici pod Hostýnem.

Přednáška Ing. Jiřího Steinbauera „Byliny a jejich využití pro naše zdraví“ se uskuteční v pátek 14. dubna od 17 hodin v Domě zahrádkářů na Dlažánkách.

V. setkání řezbářů se bude konat v sobotu 15. dubna od 9 do 18 hodin v přílepském zámeckém parku. Bohaté občerstvení a kulturní program pro děti a dospělé zajištěny.

Pracovnice energetické firmy bude zapisovat stavy elektroměrů všech dodavatelských firem od 11. do 21. dubna v těchto a přiléhajících ulicích: Školní, Nerudova, Zahradní, Ovocná, Náměstí Svobody, Hankeho, Střelnice, Partyzánská, Bezručova, Osvobození, Sadová, Zlínská a Komenského. Žádá občany, aby umožnili přístup nebo nechali stav zapsán na viditelném místě.

Poslední zabijačka této sezóny se koná v pátek 14. dubna od 7 do 13 hodin na parkovišti před prodejnou Řeznictví Matula, Nerudova ulice. K dostání budou všechny možné teplé i studené zabijačkové speciality, polévka, jelítka, jitrnice, ovar, hlava a spousta dalších.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pondělí 17. dubna od 7.30 do 14.30 hodin v objektu U Letiště 1559, v úterý 18. dubna od 7.30 do 9.30 hodin v objektu Farma Dobrotice – Dobrotice 150 a tentýž den od 10 do 12 hodin v části Žop. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star