Hlášení městského rozhlasu 24. - 25. 5. 2023

V neděli 28. května se od 14 do 18 hodin uskuteční v zámecké zahradě celoměstská Oslava Dne dětí a Pohádkový les. Vstupné je pro dospělé 50 Kč, pro děti zdarma.

Přednáška Dr. Aleše Naňáka „Kamenosochařské dílny Holešovska (1850–1950)“ se uskuteční ve čtvrtek 1. června od 17 hodin ve studovně Městské knihovny Holešov. Vstupné je 50 Kč.

Tradiční Historické dny na hradě Kurovice se uskuteční v sobotu 3. a v neděli 4. června. Návštěvníky čeká řada vystoupení skupin historického šermu, mušketýrů z třicetileté války a rekonstrukcí historických bitev. Hrát budou skupiny Quanti minoris, Rabussa a Subulcus. Součástí bude soutěž šermířských choreografií Kurovický mortschlag. Bohaté občerstvení včetně dobových pokrmů zajištěno. Vstupné dospělí 100 Kč, děti 60 Kč.

Zájezd Vlastivědného kroužku Holešov „Česká Loira aneb zámky v okolí Orlice – Rychnov nad Kněžnou a Nový zámek Kostelec na Orlicí“ se uskuteční v sobotu 24. června. Odjezd je v 6 hodin ráno, návrat kolem 19.30 hodin. Cena (bez stravy a vstupného do památek) je 600 Kč. Přihlášky přijímá paní Irena Železná v Městské knihovně Holešov. Místo bude rezervováno až po zaplacení zájezdu.

Stomatologie Espero Dental Care přijímá nové pacienty pro zhotovení snímacích zubních náhrad plně hrazených ze zdravotního pojištění a dále registruje bezzubé pacienty pro potřeby oprav stávajících zubních náhrad v ordinacích v Otrokovicích, Kroměříži a Napajedlech. Objednat se můžete na telefonním čísle 606 905 106 každé úterý, středu a čtvrtek od 12.30 do 15 hodin.

Středisko volného času TYMY pořádá ozdravný pobyt u moře – dovolenou pro rodiny s dětmi i seniory v Chorvatsku na Makarské riviéře v Igrane v termínu od 18. do 26. srpna. Doprava autobusem. Cena činí 8 800 Kč. Více informací na webových stránkách TYMY centra.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star