Prázdninové pátky v masných krámech

Relaxační zóna HolešOFF zahájí svůj letní provoz v pátek 14. 7. Od tohoto dne bude na každý prázdninový pátek připraven program v masných krámech - včetně zábavy pro děti, hudebního vystoupení a občerstvení. Cílem je oživit prostor masných krámů, poukázat na jeho výhody a nabídnout lidem možnost trávit čas i v centru města.

O tvořivé dílny a program pro děti se bude vždy od 13 hodin starat Mateřské centrum Srdíčko. Jeho pracovnice si připravily třeba Retrohraní nebo Montessori koutek. „Rozpis aktivit na měsíc červenec je uveden na plakátu, v srpnu budeme čerpat ze zkušeností a případně některou doprovodnou aktivitu zopakujeme,“ vysvětluje za MC Srdíčko Jolana Valášková.

Od 17 hodin se pak návštěvníci mohou vždy těšit na hudební produkci. Přivítáme ve většině případů místní kapely, pouze dvakrát dorazí hudebníci ze Zlína. Žánrově půjde o pestrý průřez. Od cimbálovky, přes jazz až k folku nebo country. Nejde o davové akce, budeme se těšit spíše na pohodové představení místních umělců, kteří hrají pro radost.

V relaxační zóně budou v nabídce míchané alko i nealko nápoje, káva i něco k snědku. K dispozici bude také bezplatný přístup k internetu, který ovšem bude časově omezen. Po 20. hodině večerní už návštěvníci signál nechytí.

Nutno podotknout, že provoz zóny HolešOFF je plně závislý na příznivém počasí. Pokud nám ale bude přát, budeme se na všechny návštěvníky těšit. Veškerý program pro ně bude připraven zdarma. Tak přijďte vypnout!

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star