Nova Bikemaraton Drásal a dopravní omezení

V sobotu 24. 6. 2023 odstartuje už 30. ročník nejstaršího cyklomaratonu v ČR, Bikemaraton Drásal. Kromě rozsáhlé sportovní a společenské akce nás čekají také dopravní omezení. Stejná jako v minulých letech. Zcela uzavřena bude od páteční půlnoci do nedělního rána ulice Partyzánská a od pátku 17:00 hod. do soboty 16:00 hod. také náměstí Dr. E. Beneše, odkud budou startovat všechny trasy sobotního závodu.

 

Objízdná trasa pro všechny automobily bude vedena ulicí Masarykova, ulicí Osvobození a Jihovýchodním obchvatem Holešova v obou směrech. Po dobu uzavírky budou autobusové zastávky Holešov, zámek přemístěny na autobusovou zastávku Holešov, Masarykova.

 

Účastníci cyklistického závodu Nova Bikemaraton Drásal 2023 budou projíždět ulicí Masarykova, ulicí Bezručova, Jihovýchodním obchvatem Holešova a úsekem Holešov – místní část Žopy, místní části Dobrotice, úsekem Rusavy, Rajnochovic, Tesáku, Trojáku, Držkovou a Semetínem. Pro všechny tyto úseky bylo vydáno povolení zvláštního užívání a na všech místech budou dohlížet policejní strážníci či regulovčíci.

 

Žádáme všechny řidiče o obezřetnost, ohleduplnost a respektování dopravního značení. Děkujeme.

 

Více info k závodu zde: https://www.holesov.cz/3664-nova-bikemaraton-drasal-oslavi-30-vyroci.html 

 

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star