Prázdninové pátky v masných krámech mají úspěch a pokračují

Už dvakrát se v masných krámech uskutečnil hudební program, kterému předcházely tvořivé dílny a další dětské aktivity. V pátek 21. 7. si děti mohly vyzkoušet Montessori pomůcky, které se těší velké oblibě. V rámci tvořivých dílen si Mateřské centrum Srdíčko připravilo několik druhů výrobků, které si děti pak samy vyrobily a mohly odnést domů.

O hudební část odpoledne se pak postarala dvojice The Out of Towners, která se nechávala unést na jazzové vlně. I když jazz není pro každé ucho, i přesto se našla spousta posluchačů, která si páteční podvečer v masných krámech užívala.

Další pátek 28. 7. bude patřit místní kapele Bušek Band, která hraje pohodovou muziku, kterou známe třeba z rádií. Prostřednictvím reportáže Holešov TV návštěvníky zval jeden ze členů kapely. Reportáž k vidění zde: https://www.holesovtv.cz/kultura/151-okurkova-sezona-se-nekona-holesov-zije 

Prostor masných krámů naskýtá ideální prostor pro odpočinek a pohodové prožití dne. Pořadatelé do relaxační zóny HolešOFF zvou sloganem „Přijďte vypnout“, a ten vystihuje vše. Prázdninové pátky připravil spolek Rottal za finančního přispění města Holešova. Pro návštěvníky je veškerý program zdarma.

Hana Helsnerová

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star