Hlášení městského rozhlasu 2. - 3. 8. 2023

Festival HolešOFF – prázdninové pátky v Masných krámech – bude pokračovat v pátek 4.srpna, kdy proběhne výtvarná dílnička a aktivity pro děti  a koncert holešovské skupiny Country Amos. Bohaté občerstvení zajištěno. Provoz relaxační zóny pouze za příznivého počasí.

Ve čtvrtek 3. srpna a v úterý 15. srpna budou v zámku pokračovat večerní prohlídky s karimatkami – Nástropní malby – cesta za tajemstvím neznámých mistrů

21. ročník Letní školy barokní hudby v Holešově opět přinese řadu koncertů. V neděli 6. srpna to bude ve 20,00 hodin na zámku Koncert lektorů, v úterý 8. srpna v kostele sv. Anny od 20,00 hodin Duchovní koncert – 1. koncert studentů, ve středu 9. srpna na zámku od 20,00 hodin 2. koncert studentů, ve čtvrtek 10. srpna od 18,00 hodin na zámku Dětský koncert a v pátek 11. srpna od 19,30 hodin na zámku hlavní koncert lektorů a studentů, nazvaný Pocta Versailles

Bohatý kulturní a společenský život probíhá o prázdninách i v okolí Holešova. V pátek 4. srpna to budou závody starých škodovek v Lukově a výstava zahrada Věžky, v sobotu 5. srpna střelecké závody v Prusinovicích, od čtvrtka 10. do neděle 13. srpna bude promítat Letní kino v Martinicích, od pátku 11. do neděle 13. srpna se uskuteční Vavřinecké hody v Žeranovicích, v pátek 11. srpna vystoupí Press rock v Žeranovicích a uskuteční se posezení s kapelou Sebraňáci v Kostelci u Holešova, v sobotu 12. srpna se budou konat dětské rybářské závody a motokros Ovčí Debřa v Prusinovicích a turnaj ve stolním tenise v Rymicích, v neděli 13. srpna jezdecké závody v Prusinovicích, od pátku 25. do neděle 27. srpna proběhnou Rymické hody, v sobotu 26. srpna výstava veteránů v Rymicích a Focus Rock v Prusinovicích.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 8. srpna od 7,00 do 17,00 hodin v části Dobrotic a v celých Jankovicích a v úterý 15. srpna od 7,30 do 14,30 hodin v lokalitě zahrádek a chatek na konci ulice Za vodou (u potoka Rusava) . Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star