Hlášení městského rozhlasu 9. - 10. 8. 2023

Festival HolešOFF – prázdninové pátky v Masných krámech – bude pokračovat v pátek 11. srpna, kdy proběhne výtvarná dílnička a aktivity pro děti  a od 17,00 hodin  koncert holešovské skupiny Šantánové Uskupení Lidových Intelektuálů Nevídané Inteligence (Š.U.L.I.N.I.). Bohaté občerstvení zajištěno. Provoz relaxační zóny pouze za příznivého počasí.

V úterý 15. srpna budou v zámku pokračovat večerní prohlídky s karimatkami – Nástropní malby – cesta za tajemstvím neznámých mistrů

21. ročník Letní školy barokní hudby v Holešově přináší řadu koncertů. V pátek 11. srpna od 19,30 hodin vyvrcholí program na zámku hlavním koncertem lektorů a studentů, nazvaný Pocta Versailles

Bohatý kulturní a společenský život probíhá o prázdninách i v okolí Holešova. Od čtvrtka 10. do neděle 13. srpna bude promítat Letní kino v Martinicích, od pátku 11. do neděle 13. srpna se uskuteční Vavřinecké hody v Žeranovicích, v pátek 11. srpna vystoupí Press rock v Žeranovicích a uskuteční se posezení s kapelou Sebraňáci v Kostelci u Holešova, v sobotu 12. srpna se budou konat dětské rybářské závody a motokros Ovčí Debřa v Prusinovicích, turnaj ve stolním tenise v Rymicích, dětské rybářské závody v Lechoticích a country bál se skupinou Texas v zámecké zahradě v Přílepích, v neděli 13. srpna jezdecké závody v Prusinovicích, od pátku 25. do neděle 27. srpna proběhnou Rymické hody, v sobotu 26. srpna výstava veteránů v Rymicích a Focus Rock v Prusinovicích.

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v úterý 15. srpna od 7,30 do 14,30 hodin v lokalitě zahrádek a chatek na konci ulice Za vodou (u potoka Rusava), v pondělí 21. srpna od 10,30 do 13,30 hodin v části Všetul a ulice Za cukrovarem a v úterý 22. srpna od 7,00 do 17,00 hodin v části Dobrotic a v celých Jankovicích. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star