Zámecká 5 se poběží i letos, na viděnou na startu 8. 9.

Už po dvanácté vyběhnou v pátek 8. 9. 2023 závodníci na trasu Zámecké 5, která povede ze stadionu Míru přes zámecký park a kolem zámku zase zpátky na stadion. Tento rodinný závod je oblíbenou součástí sportovních aktivit v Holešově. Ať už krásným prostředím, vhodným zázemím nebo tou správnou atmosférou.

„Účast na letošním ročníku potvrdil loňský vítěz, slovenský juniorský reprezentant Tomáš Janíček BK Lysá pod Makytou a letošní vítěz R10 a aktuální mistr ČR na 3 km překážek Tomáš Habarta z TJ Slavia Uherské Hradiště. V ženách bude na prvenství aspirovat holešovská rodačka Helena Kotopulu (Smažilová), která 6. 8. vybojovala další titul na Ironmanovi v Piešťanech,“ upřesňují pořadatelé.

Tradiční součástí Zámecké 5 jsou dětské závody v několika kategoriích. Děti za startovné platí symbolických 30 Kč, dospělí do 5. 9. 150 Kč na www.atletikauni.cz, případně na místě 250 Kč. Kdo stihne ještě do 31. 8. do půlnoci zaplatit registraci, dostane se do osudí o poukaz na 3000 Kč na sportovní obuv nebo oděv a losovat se bude také 3x volné startovné na Rohálovskou 10.

Hana Helsnerová

zamecka-5.jpg

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star