Hlášení městského rozhlasu 13.–14. 9. 2023

Festival sportu a volného času se uskuteční v neděli 17. září na městském stadionu Míru. Od 14,00 se představí holešovské sportovní a zájmové spolky, ve14,30 hodin bude slavnostní zahájení. Během odpoledne si bude možno vyzkoušet aktivity spolků a získat o nich informace. V 15,30 hodin vystoupí nejsilnější muž světa Jiří Tkadlčík. Návštěvníky čeká občerstvení včetně točené zmrzliny, děti skákací hrad.

V sobotu 23. září vystoupí v 19,30 hodin v rámci festivalu Bluesový podzimek 2023 žhavá rocková pecka z Londýna – bluesové trio Five points gang. Vstupné e v předprodeji 290,- Kč.

Holešovští házenkáři srdečně zvou na podzimní mistrovské utkání II. ligy mužů Jižní Morava proti Házená Velká Bystřice B a to v neděli 24. září od 11,00 hodin ve sportovní hale ve Smetanových sadech.

Bohatý kulturní a společenský život probíhá o prázdninách i v okolí Holešova. V sobotu 16. září se uskuteční Horňácký gulášový kotlík v Horním Lapači, Míškovský bazárek a Rymické kotlék a v sobotu 29. září bazárek Ludslavice

Ve středu 27. září budou v zámku pokračovat večerní prohlídky s karimatkami – Nástropní malby – cesta za tajemstvím neznámých mistrů

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie, a to v pátek 15. září od 7,30 do 14,30 hodin v části ulice Sušilova. Podrobnosti o přerušení dodávek elektrické energie najdete na úřední desce města Holešova.

 

Hodnocení článku: rating starrating starrating starrating starrating star